web statistics
پیش ثبت نام مجتمع آموزشی البرز در مقطع پیش دبستانی و دبستان و متوسطه اول آغاز شد.


آخرین اخبار و رویدادها
جهت مشاهده برنامه امتحانات خرداد متوسطه دوره اول البرز به شرح کامل خبر مراجعه نمائید مشروح خبر ...

برنامه اردوی خانوادگی دبستان سه شنبه 8 اردیبهشت ماه برگزار می گردد. مشروح خبر ...

برگزاری جشن عبادت دانش آموزان پایه هشتم روز شنبه 5 اردیبهشت در حرم مطهر شاهچراغ مشروح خبر ...

روز دوشنبه 7 اردیبهشت دانش آموزان مقطع متوسطه به اردوگاه شهید دستغیب می روند. مشروح خبر ...

آزمون جامع مرحله سوم در همه پایه های دبستان هفته سوم اردیبهشت ماه برگزار می گردد. مشروح خبر ...

سایر خبرها ...
آلبوم تصاویر
ادامه ...
دانش آموزان برتر
محمدرضا رادمهر
پایه ششم کلاس ششم 1
نفر اول آزمون مرات پایه ششم
سینا منافی
پایه پنجم کلاس پنجم 1
نفر برتر آزمون مرات پایه پنجم
عارف کرمی
پایه هفتم کلاس هفتم 1
رتبه اول امتحانات نوبت اول هفتم 1
علیرضا غفاری
پایه هفتم کلاس هفتم 1
رتبه دوم امتحانات نوبت اول هفتم 1
محمد زارع
پایه هفتم کلاس هفتم 1
رتبه سوم امتحانات نوبت اول هفتم 1
اوستا اروجنی لک
پایه هفتم کلاس هفتم 2
رتبه اول امتحانات نوبت اول هفتم 2
پویا روحانی
پایه هفتم کلاس هفتم 2
رتبه دوم امتحانات نوبت اول هفتم 2
کیوان عباسی
پایه هفتم کلاس هفتم 2
رتبه سوم امتحانات نوبت اول هفتم 2
علی بیضاوی
پایه هفتم کلاس هفتم 2
رتبه سوم امتحانات نوبت اول هفتم 2
محمدرضا رفیعی
پایه هشتم کلاس هشتم 1
رتبه اول امتحانات نوبت اول هشتم 1
علی هنرمند
پایه هشتم کلاس هشتم 1
رتبه دوم امتحانات نوبت اول هشتم 1
امیرحسن محمدنژاد
پایه هشتم کلاس هشتم 1
رتبه سوم امتحانات نوبت اول هشتم 1
هومن نقوی
پایه هشتم کلاس هشتم 2
رتبه اول امتحانات نوبت اول هشتم 2
علیرضا جعفری
پایه هشتم کلاس هشتم 2
رتبه دوم امتحانات نوبت اول هشتم 2
امیرحسین خاکسار
پایه هشتم کلاس هشتم 2
رتبه سوم امتحانات نوبت اول هشتم 2
نیما مرادی ابنوی
پایه هشتم کلاس هشتم 3
رتبه اول امتحانات نوبت اول هشتم 3
علی باقرزاده
پایه هشتم کلاس هشتم 3
رتبه دوم امتحانات نوبت اول هشتم 3
محمدمهدی رحمانی فرد
پایه هشتم کلاس هشتم 3
رتبه دوم امتحانات نوبت اول هشتم 3
محسن خوش نشین قشقائی
پایه هشتم کلاس هشتم 3
رتبه سوم امتحانات نوبت اول هشتم 3
پوریا کریم زاده میتو
پایه ششم کلاس ششم 1
رتبه دوم آزمون مرات پایه ششم
متولدین این هفته
محمدامین میرحسینی
شنبه 5 اردیبهشت
تولدت مبارک!
امیر دریس مولائی
یکشنبه 6 اردیبهشت
تولدت مبارک!
سروش شکری کوچک
یکشنبه 6 اردیبهشت
تولدت مبارک!
علیرضا شمس
یکشنبه 6 اردیبهشت
تولدت مبارک!
بهراد کشاورزی
سه شنبه 8 اردیبهشت
تولدت مبارک!
علیرضا حسنیان دوانی
سه شنبه 8 اردیبهشت
تولدت مبارک!
علیرضا کمالی
چهارشنبه 9 اردیبهشت
تولدت مبارک!
امیرحسین ایزدی
پنج شنبه 10 اردیبهشت
تولدت مبارک!
آرش فرخنده
پنج شنبه 10 اردیبهشت
تولدت مبارک!
Slide 0Slide 1Slide 2Slide 3Slide 4Slide 5Slide 6Slide 7
تصاویر مدرسه